Contactgegevens

Saltoschool Hanevoet
Oldengaarde 1 B
5655 CP Eindhoven
Telefoon: 040- 2518972
Fax: 040- 2526241
E-mail: info@bs-hanevoet.nl

Heeft u vragen en/of opmerkingen dan kunt u telefonisch contact met de directeur Jacqueline de Haas opnemen  of mailen naar: info@bs-hanevoet.nl of jacqueline.dehaas@bs-hanevoet.nl  . U kunt ook het contactformulier gebruiken.

Wilt u e-mailcontact met de stamgroepleiders en onderwijsondersteunend personeel, dan kunt u kiezen uit het betreffende e-mailadres in de onderstaande lijst.

Stamgroepleiders
Carla Verbeek   c.verbeek@bs-hanevoet.nl

Heleen Deckers   h.deckers@bs-hanevoet.nl

Irma van Baak   i.vanbaak@bs-hanevoet.nl

Janne de Haan   j.dehaan@bs-hanevoet.nl

Joop Versteegh   j.versteegh@bs-hanevoet.nl

Joyce Klompers   j.klompers@bs-hanevoet.nl

Sutana van de Lest  s.vandelest@bs-hanevoet.nl

Suzan van Wanrooij   s.vanwanrooij@bs-hanevoet.nl

Niki van Dinther n.vandinther@bs-hanevoet.nl

Judith Elling j.elling@bs-hanevoet.nl

Sabine Maskikit s.maskikit@bs-hanevoet.nl

Amena van Rooijen a.rooijen@bs-hanevoet.nl

Eva Ritzer eva.ritzer@bs-hanevoet.nl

Hilly Buijs hilly.buijs@bs-hanevoet.nl

Jacqueline de Haas jacqueline.dehaas@bs-hanevoet.nl

Amy de Langen amy.delangen@bs-hanevoet.nl

Onderwijsondersteunend personeel

Jos de Brouwer   j.debrouwer@bs-hanevoet.nl

Claudia Damen c.damen@bs-hanevoet.nl

007