Contactgegevens

Saltoschool Hanevoet
Oldengaarde 1 B
5655 CP Eindhoven
Telefoon: 040- 2518972
Fax: 040- 2526241
E-mail: info@bs-hanevoet.nl

Heeft u vragen en/of opmerkingen dan kunt u telefonisch contact met de directeur Jacqueline de Haas opnemen  of mailen naar: info@salto-eindhoven.nl of jacqueline.dehaas@salto-eindhoven.nl  . U kunt ook het contactformulier gebruiken.

Wilt u e-mailcontact met de stamgroepleiders en onderwijsondersteunend personeel, dan kunt u kiezen uit het betreffende e-mailadres in de onderstaande lijst.

Stamgroepleiders
Carla Verbeek  carla.verbeek@salto-eindhoven.nl

Heleen Deckers   heleen.deckers@salto-eindhoven.nl

Irma van Baak   irma.vanbaak@salto-eindhoven.nl

Janne de Haan   janne.dehaan@salto-eindhoven.nl

Joyce Klompers   joyce.klompers@salto-eindhoven.nl

Sutana van de Lest  sutana.vandelest@salto-eindhoven.nl

Suzan van Wanrooij   suzan.vanwanrooij@salto-eindhoven.nl

Niki van Dinther niki.vandinther@salto-eindhoven.nl

Judith Elling judith.elling@salto-eindhoven.nl

Sabine Maskikit sabine.maskikit@salto-eindhoven.nl

Amena van Rooijen amena.vanrooijen@salto-eindhoven.nl

Eva Ritzer eva.ritzer@salto-eindhoven.nl

Hilly Buijs hilly.buijs@salto-eindhoven.nl

Jacqueline de Haas jacqueline.dehaas@salto-eindhoven.nl

Angelique Baeten angelique.baeten@salto-eindhoven.nl

 

Onderwijsondersteunend personeel

Jos de Brouwer   jos.debrouwer@salto-eindhoven.nl

Claudia Damen claudia.damen@salto-eindhoven.nl

007